Brak podanej ilości domków w danym terminie.
Rezerwacja przez stronę tymczasowo niedostępna.
domki:
 
dodatkowe osóby:
 
dopłata:
Domek 1:
0
Domek 2:
0
Domek 3:
0
Domek 4:
0
Domek 5:
0
Domek 6:
0
Domek 7:
0
Domek 8:
0
Domek 9:
0
Domek 10:
0
0
03
17 - 07 - 2105
26 - 07 - 2105
21
12 000 zł
Jan
Kowalski
654 654 654
example@gmail.com
brak
12000 zł

Dodatkowo symboliczne opłaty klimatyczne według taryfy.

Zadatek gwarantujący rezerwację wynosi 20% od pełnej kwoty, wpłacony w terminie 2 dni od dokonania rezerwacji wstępnej. Reszta płatna w dniu zakwaterowania.

W życiu zdarzają się różne sytuację, dlatego zadatek do 40 dni przed przyjazdem zwracamy w całości.

SPRAWDŹ
REGULAMIN

ZADATEK

Jesteśmy do dyspozycji pod numerem telefonu +48 505 649 009, pod którym przyjmujemy rezerwację i odpowiadamy na inne pytania dot. pobytu w ośrodku. Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku minimum 20% kwoty pobytu, w terminie 2 dni od dokonania rezerwacji wstępnej.

KONTO BANKOWE

BANK PKO BP

60 1020 3408 0000 4502 0369 9121

Domki Wczasowe Simba, Aleksandra Milczarek

ul. Zimowa 8, 84-105 Karwia

POTWIERDZENIE

Potwierdzenie zadatku na życzenie klienta wysyłamy pocztą albo mailem oraz wystawiamy fakturę VAT za pobyt. Pozostałą kwotę można wpłacić przelewem przed terminem przyjazdu lub pierwszego dnia pobytu. Mozecie Państwo w miarę wolnych miejsc zmieniać termin pobytu bez dodatkowych kosztów. Wiemy, że w życiu zdarzają się różne sytuacje i jesteśmy w miarę możliwości elastyczni.

BEZPIECZEŃSTWO

W naszych domkach letniskowych każdy będzie czuł się bezpiecznie. Teren jest dobrze oświetlony i ogrodzony, dzięki czemu nikt niepożądany nie dostanie się na teren ośrodka. Oprócz tego, oferujemy wiele udogodnień zapewniających bezpieczeństwo naszych pociech. Dla najmłodszych, na życzenie możemy nieodpłatnie wstawić do pokoju turystyczne łóżeczko dziecięce oraz krzesełko do karmienia malucha. Dla nieco starszych dzieci przygotowaliśmy w pełni bezpieczny plac zabaw, gdzie bez żadnych obaw, mogą szaleć cały dzień. Nasz plac zabaw posiada wszelkie atesty dopuszczające go do użytkowania przez najmłodszych, oraz co najważniejsze masę atrakcji.

 

INFORMACJA

Doba hotelowa kończy się o godzinie 10:00, a zaczyna o godzinie 15:00.
Pobyt można wydłużyć (o ile są wolne miejsca) zgłaszając to do 12:00 dnia poprzedniego.
Nie ponosimy odpowiedzialności z powodu utraty lub uszkodzenia przedmiotów będących własnością gości (w tym: pieniądze, kosztowności, papiery wartościowe, sprzęt elektroniczny oraz inne przedmioty stanowiące wartość naukową lub artystyczną).
Z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe i komfort mieszkańców w pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz używania jakichkolwiek urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia.
Pozostałą kwotę za pobyt rozliczamy w dniu przyjazdu. Wysokość opłat za pobyt nie podlega zmniejszeniu lub zwrotowi, jeśli wczasowicz wyjedzie z własnej woli w trakcie trwania wypoczynku.
Przy zameldowaniu pobieramy zwrotną kaucję w wysokości 300 PLN na wypadek uszkodzeń lub zniszczeń powstałych z winy użytkownika.
Prosimy o pozostawienie domków w czystości.W razie potrzeby możliwe jest zamówienie odpłatnego sprzątania końcowego w cenie 100 zł.
Mając na uwadze komfort wypoczynku naszych wczasowiczów prosimy o przestrzeganie ciszy nocnej w godzinach od 22:00 do 6:00. i nie przyprowadzanie osób spoza ośrodka . Przyjmowanie gości wyłącznie po wcześniejszym zgłoszeniu - odwiedziny możliwe do godzinny 22:00.
Ośrodek nie jest przygotowany na przyjmowanie zwierząt.
Nie zapewniamy ręczników oraz środków czystości.
Regulamin jest jednocześnie umową zawarta między stronami, akceptowaną przez Gości w chwili wpłacenia zadatku.

KAUCJA

Ze względu na dbałość o domki, na czas Państwa pobytu pobierana jest kaucja. 
Jest płatna gotówką w dniu przyjazdu, po zakwaterowaniu w domku. 
W przypadku stwierdzenia braku zniszczeń i strat ostatniego dnia pobytu, kaucja jest zwracana w całości .
W przypadku stwierdzenia strat, osoba odbierająca domek ma prawo do pobrania z kaucji rynkowej równoważności strat, plus kosztów robocizny. W przypadku gdy naprawa zniszczeń przekracza wysokość wpłaconej kaucji, klient zobowiązany jest do bezzwłocznego zapłacenia za szkody.